Drzwi tarasowe aluminiowe

Aluminiowe drzwi tarasowe – najważniejsze zalety

Oferujemy produkcję oraz montaż aluminiowych drzwi tarasowych. Jeśli zastanawiasz się, jakie drzwi wybrać na taras, przekonamy Cię, że drzwi wykonane z aluminium, to dobry wybór. Dlaczego? Jedną z najbardziej wyróżniających się zalet aluminiowych drzwi tarasowych jest ich trwałość, głównie ze względu na materiał. W związku z tym drzwi aluminiowe są także doskonałym zabezpieczeniem antywłamaniowym, a w przypadku drzwi tarasowych, jest to jedna z najważniejszych kwestii, na jaką należy zwrócić uwagę przy zakupie. Profil aluminiowy drzwi charakteryzuje się dużą stabilnością i wytrzymałością. W zależności od projektu, wysokiej jakości okucia antywłamaniowe gwarantują bezpieczeństwo domu. To jednak nie koniec zalet. Aluminiowe drzwi tarasowe ceni się także za:

1. Nowoczesne wzornictwo
Aluminium doskonale komponuje się z budynkami o nowoczesnej architekturze lub tworzy ekstrawagancki kontrast z tradycyjnym stylem. Bogactwo wybarwień umożliwia tworzenie kreatywnych pomysłów.

2. Doskonałą izolację termiczną
Aluminiowe drzwi tarasowe posiadają wielokomorowy profil z przekładkami termicznymi i przeszkleniem izolacyjnym. Wraz z ciepłym progiem drzwiowym zapobiega się stratom ciepła i oszczędza jakże cenną energię.

3. Lekką i jednocześnie stabilną konstrukcję
Aluminium to materiał, który jest lekki i stabilny. Żaden inny materiał nie umożliwia tworzenia solidnych konstrukcji przy jednocześnie niewielkim ciężarze. W ten sposób można realizować zarówno małe, jak i duże pomysły projektowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4