O firmie

Maja Plus to firma rodzinna. Nazwa pochodzi od założycieli Marii i Janusza a Plus jest dowodem na to, że następne pokolenie stale rozwija firmę. Zarówno w pracy z klientami jak i wewnątrz firmy dbamy od 20 lat, aby Maja Plus kojarzyła się Państwu i pracownikom pozytywnie.

Zaczynaliśmy od okien PCV jako partner i dystrybutor znanej marki DRUTEX. Wraz z rozwojem firmy wprowadziliśmy do oferty okna i fasady aluminiowe, rolety zewnętrzne oraz moskitiery, których produkcją zajmujemy się sami. Poza sprzedażą produktów z naszej oferty zapewniamy również usługi pomiarowe oraz montażowe.

Aktualnie poprzez współpracę z różnymi dostawcami okien, rolet, parapetów, bram garażowych mamy dla Państwa bogatą ofertę asortymentową. Nasz personel cyklicznie bierze udział w szkoleniach specjalistycznych aby móc Państwu służyć kompetencją w zakresie stolarki otworowej.

Naszym celem jest zapewnić Państwu komfort wyboru, profesjonalną obsługę w punktach sprzedaży oraz satysfakcję z użytkowania naszych produktów. Chcemy służyć Państwu w sytuacji poszukiwań rozwiązań dotyczących okien, rolet i bram. Polecamy się i zapraszamy do kontaktu.

Z myślą o Państwu zdecydowaliśmy się na nową odsłonę strony internetowej Maja Plus. W imieniu rodziców i swoim zapraszam serdecznie.

 

 

Z wyrazami szacunku,
Piotr Szrejder