Inteligentny dom – technologia, która ułatwia życie!

Jak poradzić sobie z zaparowanymi oknami?
7 października 2016
Illbruck Mowo-najbardziej energooszczędny sposób montażu!
4 grudnia 2017

Wszystkie zalety inteligentnego domu w zasięgu Twojej ręki!
Bądź w stałym kontakcie ze swoim domem – dzięki TaHoma Premium.

Możliwość komunikowania się z całym domem to prawdziwa rewolucja! Dzięki technologii firmy Somfy, wszystkie posiadane przez Ciebie zautomatyzowane produkty, sterowniki i czujniki są połączone.

Otrzymuj powiadomienia od produktów zainstalowanych w Twoim domu. Kamery pozwalają Ci widzieć co się w nim dzieje. Ogrzewanie, oświetlenie, rolety i okiennice, alarmy – możesz je kontrolować i sterować funkcjami swojego domu z każdego miejsca przez komputer, smartfon lub tablet.
TaHoma Premium sprawia, że stały kontakt z Twoim domem niezależnie od tego gdzie jesteś, jest prosty!

3 najważniejsze funkcje TaHoma:

  • Tworzysz własne scenariusze dopasowane do Twojego stylu życia. Czyli masz możliwość ustawienia własnych scenariuszy i łatwego ich aktywowania za pomocą jednego dotknięcia. Np. scenariusz „WYJŚCIE” zadba o to, aby okna dachowe zostały zamknięte, rolety opuszczone, ogrzewanie wyłączone, a światła zgaszone.
  • Dopasowujesz swoje scenariusze do poszczególnych dni tygodnia. Możesz ustawić różne scenariusze na różne pory dnia, np. „DZIEŃ W PRACY” zawierający kilka scenariuszy, które możesz aktywować lub anulować w dowolnej chwili..
    Masz też możliwość zaprogramowania różnych dni tygodnia, np. „PRACA” w dni od poniedziałku do piątku i „WEEKEND”, by w sobotę i niedzielę pospać nieco dłużej.
  • Budujesz zaawansowane scenariusze. Oznacza to możliwość tworzenia scenariuszy warunkowych. Na przykład, jeżeli czujniki pogodowe przekroczą ustawioną temperaturę w domu, rolety opuszczą się automatycznie, aby zapobiec przegrzewaniu pomieszczeń.